PVN reverss vietējām piegādēm un ar to saistītie riski 10 Mai.

Lasīt tālāk ›

Nodokļu reforma Latvijā 26 Apr.

Lasīt tālāk ›

Akcīzes nodokļa jaunumi 12 Apr.

Lasīt tālāk ›

Saimnieciskās darbības apturēšana uz laiku – komersanta pienākumi 22 Mar.

Lasīt tālāk ›

Publicēts Darba likuma grozījumu projekts 08 Mar.

Lasīt tālāk ›

Izmaiņas informēšanā par nerezidentiem veiktajiem maksājumiem 22 Feb.

Lasīt tālāk ›

Leinonen Grupas darbības paplašināšana Norvēģijas tirgū 14 Feb.

Turpinot īstenot spēcīgo izaugsmes stratēģiju, Leinonen Grupa ir nostiprinājusi savu tirgus pozīciju Norvēģijā iegādājoties Norvēģijas kompāniju RESULTAT COMPAGNIET AS, kura kopš 2004. gada sniedz grāmatvedības pakalpojumus galvenokārt maziem un vidējiem uzņēmumiem Norvēģijā.

Leinonen Grupa tādējādi palielina kopējo kompetenci un tālākas izaugsmes iespējas - jauni klienti, darbinieki un padziļinātas gan vietējās, gan starptautiskās zināšanas par grāmatvedību un uzņēmējdarbības vidi Norvēģijā.

Norvēģijā Leinonen Grupas esošais uzņēmums Leinonen AS darbojas kopš 2013. gada. Jauniegādātais RESULTAT COMPAGNIET AS turpinās darbību ar esošo uzņēmuma nosaukumu un abi uzņēmumi darbosies kopīgās uzņēmuma telpās.

Leinonen piedāvā uzticamus un mūsdienīgus grāmatvedības, algu pārvaldības, nodokļu konsultācijas un revīzijas pakalpojumus 11 valstīs: Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Ungārijā, Bulgārijā, Krievijā un Ukrainā. Mūsu zināšanas, individuālie pakalpojumi, plašā vietējā un starptautiskā pieredze ir mūsu uzņēmuma spēks.

Lasīt tālāk ›

Nodokļu likmes Baltijas valstīs 08 Feb.

Lasīt tālāk ›
: