Darba algu pārvaldības pakalpojumi


Darba Algu Uzskaite Darba Algu Administrācija
- Darba algu aprēķināšana
- Informācija darba algu aprēķināšanai

- Employer records
- Employment law
- Contracts

Darbinieku darba algu pārvalde ir būtiska uzņēmējdarbības funkcija. Mēs nodrošinām uzņēmumiem finansiāli izdevīgu risinājumu darba algu pārvaldīšanā. Parasti uzņēmumi nav tik lieli, lai algotu darba algu speciālistu, vai ‒ ārvalstu uzņēmumu gadījumā ‒ tiem nav nepieciešamo zināšanu par vietējo darba tiesisko attiecību regulējumu un prasībām. Nereti darba algu pārvaldības pakalpojumi ir saistīti ar grāmatvedības uzskaites pakalpojumiem.


Leinonen piedāvātie darba algu uzskaites pakalpojumi ietver darbiniekiem izmaksājamo darba algu un ieturamo nodokļu aprēķināšanu. Darba algu aprēķināšanas papildu pakalpojumi ietver arī obligāto dokumentu sagatavošanu un darba algu dokumentācijas nodrošināšanu.

Leinonen piedāvātie darba algu administrācijas pakalpojumi ietver darbības, kas saistītas ar darba attiecību tiesiskā regulējuma piemērošanu, vietējā regulējuma prasību pārraudzību, līgumu sagatavošanu un darbinieku informācijas uzturēšanu. Pēc pieprasījuma varam nodrošināt vēl plašākus darba algu aprēķina un cilvēkresursu (HR) pakalpojumus.

Leinonen Latvia darba algu pārvaldības pakalpojumi


Ja Jums ir jautājumi par darba algu pārvaldības pakalpojumiem Latvijā, sazinieties ar mūsu biroju.
:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: