Juridiskie pakalpojumi


Leinonen piedāvā juridiskos pakalpojumus Jūsu uzņēmējdarbības atbalstam. Piedāvājam atbalstu ikdienas darbības nodrošināšanā, kā arī sniedzam konsultācijas un juridiskus atzinumus, pārstāvam klientus darījumu slēgšanā, strīdu risināšanā un attiecībās ar privātām un publiskām personām.

Mūsu galvenās specializācijas nozares ir:

Komerctiesības un M&A darījumi

Nodokļu tiesības

Saistību tiesības

Maksātnespēja un parādu atgūšana

Darba tiesības

Administratīvais process

Darījumi ar nekustamo īpašumu

Strīdu risināšana

Datu aizsardzība


Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar Leinonen vadošo juristu Jāni Ozoliņu pa e-pastu: Janis.Ozolins@leinonen.lv vai tālruni: +371 67 323 901 vai arī aizpildot mūsu kontaktu formu, mēs sazināsimies ar Jums!  

Mēs priecāsimies tikties ar jums un apspriest jūsu jautājumus un vēlmes!


:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: