Atbalsts nodokļu administrācijas auditā

Mēs palīdzēsim Jums sniegt precīzākus paskaidrojumus nodokļu administrācijai par piemēroto nodokļu režīmu. Tiesu prakse nodokļu lietās apliecina to, ka profesionāla konsultanta iesaiste jau audita laikā ļauj savlaicīgi sagatavot nepieciešamos apliecinājumus un pamatojumus, kas ir būtiski sekmīgai audita pabeigšanai vai nodokļu administrācijas lēmumu apstrīdēšanai.  Mēs esam gatavi izskatīt nodokļu iestāžu izdotos lēmumus un sniegt komentārus par to, vai nodokļu administrācijas lēmumi atbilst Latvijas un Eiropas Savienības tiesību aktiem un tiesu praksei un vai ir jāsagatavo pieprasījums tos pārskatīt.

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar Leinonen Konsultācijas daļas vadītāju Inu Spridzāni pa e-pastu: Ina.Spridzane@leinonen.lv vai tālruni: +371 67 323 901 vai arī aizpildot mūsu kontaktu formu, mēs sazināsimies ar Jums!  

Mēs priecāsimies tikties ar jums un apspriest jūsu jautājumus un vēlmes!

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: