Nodokļu aprēķināšanas pārbaude

Pārbaudes  ir veids, kā pārliecināties, vai nodokļu aprēķini atbilst vietējai nodokļu likumdošanai. Nodokļu pārbaudes ne tikai palīdz samazināt nodokļu risku, bet arī ne reti palīdz identificēt neizmantotās nodokļu pārmaksas un iespējas samazināt maksājamo nodokļu apmēru.   

Nodokļu pārbaudes atkarībā no klienta vēlmēm var būt dažādas, tai skaitā:

  • pilna apjoma pārbaude, kas ietver visus nodokļus (PVN, UIN, IIN, VSOAI u.c.);
  • ierobežota apjoma pārbaude, kas ietver vienu vai dažus nodokļus, kas rada bažas par papildus saistību risku;
  • pārbaudes, kas aptver vairākus gadus, vienu gadu vai dažus mēnešus;
  • atsevišķu darījumu/aprēķinu pārbaudes, piemēram, ieturējuma nodoklis par maksājumiem nerezidentiem, atskaitāmā PVN priekšnodokļa atsevišķās uzskaites pārbaude, ja klients veic daļēji apliekamus darījumus, algas nodokļu pārbaude darbiniekiem, kas pastāvīgi strādā citā valstī, PVN atbrīvojumu un samazināto likmju pareiza piemērošana.


Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar Leinonen konsultāciju daļas vecāko konsultanti Kristīni Ereli pa e-pastu: Kristine.Erele@leinonen.lv vai tālruni: +371 67 323 901 vai arī aizpildot mūsu kontaktu formu, mēs sazināsimies ar Jums!  

Mēs priecāsimies tikties ar jums un apspriest jūsu jautājumus un vēlmes!

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: