Vispārējās nodokļu konsultācijas


Atbalsts nodokļu sistēmas piemērošanā, izvērtējot saimnieciskās darbības nodokļu sekas un nodrošinot atbilstību vietējai nodokļu likumdošanai. Vienalga, vai esat vietējais uzņēmums, kas jau veic darbību, vai ārvalstu komersants, kas apsver iespēju izveidot uzņēmumu, profesionāls viedoklis  nodokļu jomā ir nepieciešams, lai izvairītos no jebkādiem nodokļu riskiem.

Mēs sniedzam konsultācijas par:

  • uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) piemērošanu;
  • iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) un valsts sociālās obligātās apdrošināšanas iemaksu (VSOAI) aprēķināšanas jautājumiem;
  • akcīzes un pievienotās vērtības nodokļa (PVN) piemērošanu;
  • dabas resursu nodokļa (DRN) un tā atvieglojumu piemērošanu;
  • transportlīdzekļu ekspluatācijas un vieglo transportlīdzekļu nodokļa jautājumiem;
  • iesniegumu un paskaidrojumu sagatavošanu Valsts ieņēmumu dienestam;
  • uzņēmuma iekšējās kārtības izstrādi darījumu partneru (piegādātāju) novērtēšanai un riska mazināšanai;
  • citu iekšējo dokumentu izstrādi uzņēmuma iekšējās kontroles nodrošināšanai un grāmatvedības uzskaitei.  

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar Leinonen konsultāciju daļas vecāko konsultanti Kristīni Ereli pa e-pastu: Kristine.Erele@leinonen.lv vai tālruni: +371 67 323 901 vai arī aizpildot mūsu kontaktu formu, mēs sazināsimies ar Jums!  

Mēs priecāsimies tikties ar jums un apspriest jūsu jautājumus un vēlmes!

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: