Mēs izmantojam Leinonen pakalpojumus jau daudzus gadus gan Latvijā, gan arī Lietuvā. Ir patīkami zināt, ka man nav jādomā par tik akurātu nozari kā grāmatvedība un ka viss tiks izdarīts profesionāli un laikus. Mēs ļoti priecājamies sadarboties ar Leinonen. Tas ir jauki, ka ir tik labs partneris, kurš var sniegt padomu pat nestandarta situācijās, ja tas attiecas uz finanšu lietām.

Mantas Šapalas
ORAS
Reģionālais vadītājs
Lietuva, Latvija & Ukraina


Uzņēmumam "Konecranes Latvija" ir ilga pieredze darbā ar kompāniju "Leinonen". Visu šo laiku mēs esam saņēmuši un turpinām saņemt augstas kvalitātes pakalpojumus. Komanda ir atsaucīga un vienmēr gatava palīdzēt. Mēs ticam mūsu sadarbībai daudzus gadu desmitus.

20 gadu jubilejā mēs novēlam "Leinonen" attīstību, panākumus un draudzīgu komandu!

Sergei Veselov
"Konecranes Latvija"
Direktors

:

Profesionāla un uzticama grāmatvedība un nodokļu konsultācijas

Mūsu starptautisko klientu skaits pieaug ar katru gadu

Kopš darbības uzsākšanas 1995. gadā mēs esam veiksmīgi palīdzējuši daudziem ārzemju uzņēmumiem izprast Latvijas uzņēmējdarbības vidi un iekļauties  tajā. Mēs, Leinonen Latvia, profesionāli darbojamies grāmatvedības un nodokļu plānošanas, algu administrēšanas, biznesa konsultēšanas un juridiskajā jomā, kā arī sniedzam starptautiska līmeņa grāmatvedības pakalpojumus, saglabājot personiskas attieksmes un uzticamības sajūtu. Mēs esam kopā ar Jums vienmēr, kad esam nepieciešami, un sniedzam pilnu atbalstu, kādu Jūs sagaidāt no uzticama partnera.

Uzziniet vairāk par mums.


Jaunumi

Piesakoties Leinonen Latvija Jaunumiem Jūs saņemsiet ikmēneša apkopojumu par svarīgākajiem grāmatvedības un nodokļu jaunumiem Latvijā.

Mēs esam ISO 9001 sertificēts uzņēmums


Leinonen Latvija ir iegūts ISO 9001:2009
kvalitātes sertifikāts no Bureau Veritas. Šis sertifikāts apliecina  augstas kvalitātes standartus grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, ko mēs sniedzam mūsu klientiem. Lasīt vairāk
           

We are members of: